MOMČADSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2018. DO 14 GODINA – KVALIFIKACIJE

Dora Biondić, Renata Hunčak, Noah Jelušić, Emanuel Ivkić – stoje, Ian Priskić, Denis Kurilić i Daniela Hunčak – čuče

Još jedan lijepi uspjeh Tenis Kluba Opatija. Kroz ciklus kvalifikacija, naša ekipa do 14 godina plasirala se u finale momčadskog prvenstva Hrvatske za 2018. godinu.

Ukupno 30 klubova, podijeljenih u 6 kvalifikacijskih skupina:  Grad Zagreb, Središnja Hrvatska, Slavonija,  Sjeverozapadna Hrvatska, Dalmacija i Istra i Primorje, borilo se za 8 mjesta u finalu, koje će se održati 07. – 09. rujna 2018. g. u Splitu. Pobjednici skupina Dalmacija i Istra i Primorje, u međusobnom susretu odlučili su o jednom finalisti.   

U tri kvalifikacijska dana, od 29. do 31. rujna odigrali smo tri kvalifikacijska susreta. Kao gosti pobijedili smo TK Rabac rezultatom 9:0, kao domaćini TK Pećine rezultatom 5:4, te kao gosti u Dubrovniku TK Raguza sa rezultatom 5:1.

Sam plasman u finale veliki je uspjeh našega Kluba. Boje Kluba branili su: Dora Biondić, Renata Hunčak, Daniela Hunčak, Ian Priskić, Noah Jelušić i Emanuel Ivkić. Potvrda je to rada naših trenera sa najmlađima.

Denis Kurilić